• GŁÓWNA
  • O NAS
  • PROJEKT GRATIS
  • OFERTA
  • TWOJE WNĘTRZA
  • PROMOCJE
  • DOSTAWCY
  • KONTAKT
Rumia, ul Grunwaldzka 27C

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług

FACHOWA OBSŁUGA

W salonie – czeka na Ciebie wykwalifikowany skład, który regularnie uczestniczy w branżowych szkoleniach, prezentacjach i targach. Staramy się podążać za nowościami, wzornictwem i nowinkami technicznymi. Działamy dla zapewnienia Tobie komfortu i pełnej satysfakcji.

SALON EKSPOZYCYJNY

Zapraszamy do salonu, zobacz aktualne wzory, szeroki wybór płytek ceramicznych, armatur, rozwiązań, oraz pomysłów.

POMIAR

Jeżeli masz kłopot z wymiarowaniem Twojego pomieszczenia, pozostaw to nam! Umów się na spotkanie, a nasz projektant – wykonawca, zrobi to za Ciebie. Zapraszamy do skorzystania z usługi pomiaru przez nas lub naszego wykonawcę, pomoże to również określić inne prace związane z wykonaniem remontu, a w przypadku deweloperskiego zweryfikować wymiary z realizacją przez dewelopera. 

PROJEKT GRATIS

Zaprojektuj z nami Twoją łazienkę lub inne pomieszczenie i skorzystaj z naszej usługi projektu GRATIS! W skrócie – potrzebujemy wymiary Twojego pomieszczenia. Wybór płytek ceramicznych ułatwi Tobie, bardzo szeroka ekspozycyjna w Salonie. Po Twoich sugestiach, przedstawimy Tobie na umówionym spotkaniu projekt wnętrza i po ewentualnych wprowadzonych zmianach otrzymasz zestawienie towarów, wydruk pomieszczenia oraz rzutów ścian dla wykonawcy.

MONTAŻ (USŁUGA MONTAŻU VAT 8%)

Usługa montażu to oszczędność pieniędzy, skorzystaj z naszych glazurników i instalatorów – a zakupione produkty zakupisz na preferencyjnej stawce VAT 8% - potrójna korzyść – projekt gratis, przystępna cena, montaż z 8% Vat.

Całość naszej oferty składa się w uporządkowaną kolejność dla sprawnego i szybkiego przeprowadzenia Twojego remontu lub wykończenia nie Ciebie, lecz Twojego wnętrza.

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

W Salonie ADDECO - zaprojektujemy całe "Twoje wnętrze" - od łazienki po całe mieszkanie, apartament, lokal handlowy, pensjonat. Skorzystaj z atrakcyjnych pakietów "wykończenia pod klucz"

KONTROLA TOWARU / MAGAZYNOWANIE / TRANSPORT

Magazyn ADDECO skontroluje za Ciebie zamówiony towar! Zamówienie zrealizowane przez ADDECO, to gwarancja Kontroli towaru przez nasz Magazyn. Minimalizuje to wszelkie kłopoty związane z reklamacją dostaw. Masz spokój, załatwiamy to za Ciebie, Ty dostajesz kompleksowo towar. Wszelkie materiały na zrealizowanie Twojej łazienki i innych pomieszczeń, często pochodzą od różnych producentów, w ADDECO masz możliwość, że Twoje zamówienia zostaną sprowadzone, sprawdzone i skompletowane wg zamówienia. W odpowiednim czasie dojadą na podany adres. Skorzystaj z usługi transportu, skompletowany towar, na czas i na miejsce dojedzie w całości lub częściowo, wg Twojego życzenia na zadany adres.